Adobe Flash Player

Adobe Flash PlayerSon Sürüm Ücretsiz Flash Player

Adobe Flash Player, internette görmüş ve görmeye devam edeceğiniz her türlü interaktif içerik için destek veren ücretsiz tarayıcı eklentisidir. Eklenti sayesinde flash ile yapılan bütün içerigi görüntüleyebilirsiniz. Örnegin youtube videolarını, flash ve çevrimiçi oyunları pc üzerinde direkt oynayabilirsiniz. Zaten windows işletim sisteminde olmazsa olmaz programların başında geliyor flash player.

Her türlü video’nun kusursuz görüntülenmesi için mutlaka bu tarayıcı tabanlı eklentiyi yükleyin. Zaten ücretsiz oldugundan dolayı istediginiz her yerden rahatlıkla indirebilirsiniz. Ayrıca boyutu çok küçük oldugu içinde internet kotanızdan fazla yemeden direkt indirirsiniz. Flash player’ın kurulumu bile çok basit. Masaüstüne gelen kurulum setubuna tıklayarak kuracaksınız. Zaten her işlemi kendi yapabiliyor. Sadece sizin setup dosyasını çalıştırmanız yeterli oluyor kurulması için.

Adobe Flash Player Yükle

Daha sonra ise web tarayıcınızı doğrudan entegre oluyor kendisi. Sonrasında ise istediginiz flash içerige sahip siteye girip, herşeyi daha iyi görüntüleyebilirsiniz.

Windows için Adobe Flash Player

İndir

Bir cevap yazın