Cs Go

Cs GoOyun Severlerin Vazgeçilmezi Counter-Strike: Global Offensive (CS GO) PC Oyunu

Silahla oynanan pc oyunu nedir denilince hemen herkesin aklına cs go oyunu gelmektedir şüphesiz. FPS oyunları arasında en sık oynanan oyunlardan biridir. Kısa bir süre önce cs go ücretli idi. İnsanlar ücretini ödeyerek steam üzerinden oyunu indirebiliyorlardı. Ama şimdi tamamen steam platformunda ücretsiz sunuluyor. Kısacası oyunu bilgisayarında oynamak isteyen herkes steam’dan indirip oynayabilir.

Ayrıca cs go nasıl oynanır gibi aklınızda bir soru var ise o konuyada açıklık getirelim sizlerin fazla zamanını almadan. Oyuna ilk başladıgınız zaman counter strike’ın klasik ilk başlangıç bölümü karşınıza gelecektir. Menüler’de dahil hepsi eski şekildedir. Oyunun menüleri yani ayarlama seçenekleri falan basit olduğu için oyuna hemen giriş yapabileceksiniz.

Cs Go Yükle

Oyundaki hızlı maç bölümünden direkt aksiyon yaşamaya başlayabilirsiniz. Cs go’da rehineleri kurtarın, bomba düzeneklerini bulun ve çözün, patlatın.

Cs Go Görüntü

CS GO’nun Bize Göre Artıları:

  1. Yeni ve heyecanlı bir counter strike oyunu.
  2. Hem yeni hem de eski modları kullanabilme.
  3. Grafikler üst düzeyde yani harika denilebilecek kadar iyi.
  4. Ücretsiz oynanması

CS Go Teknik Bilgi:

Minimum işletim sistemi:
Windows® 7 – Vista ve XP

RAM Miktarı:
2 GB

Oyunu problemsiz bir şekilde pc’ye kurmak için 15 gb boş alan olması gereklidir sistemde. Ayrıca steam indirmelisiniz bilgisayarınızda yoksa!

İndir

Bir cevap yazın