Facebook Messenger

Facebook MessengerAndroid için En İyi Messenger Uygulaması

Hayatınızdaki önem verdiğiniz insanlara anında ve hatta istediginiz zaman ücretsiz ulaşabilmek istermiydiniz? Evet diyorsanız eger kesinlikle facebook messenger uygulaması kullanmalısınız. Çünkü en iyi messenger uygulamalarından biridir. Hele ki android işletim sistemine sahip telefonunuz varsa şuan elinizde kesinlikle bu uygulamayı indirmelisiniz. Aynı whatsapp da yaptıgınız gibi messenger uygulaması ilede istediginiz her arkadaşınıza istediginiz kadar mesaj gönderip, alabilirsiniz.

Messenger uygulamasını sadece facebook arkadaşlarınızla görüşmek için de kullanmayabilirsiniz. Telefon rehberinizdeki kayıtlı kişiler içinde irtibat kurmak içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden fotoğraf, video, selfi gibi şeylerde çekebilirsiniz. Ve tek bir dokunuşla, kimle paylaşmak istiyorsanız paylaşmak istediginiz şeyi ona gönderebilirsiniz.

Facebook Messenger Görüntü

Hatta facebook messenger uygulamasını kullanıyorken başka uygulamalarıda kullanmaya devam edebilirsiniz telefonunuz da. Siz farklı bir uygulamaya geçiş yaptıgınız da android telefonunuzda, telefonunuzun sağ kenarında sohbet balonları yer alacaktır. Yani arkadaşlarınızla yaptgınız sohbetlerinize her zaman kaldıgınız yerden devam edebileceksiniz kolaylıkla. 🙂

İndir

Bir cevap yazın