Google Play

Google Play ApkEn Büyük ve Meşhur Android Market

Android telefonunuzda hiç uygulama yok ise uygulama indirmek, incelemek için google play’i deneyebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz uygulamalar yayımlayan google play’de pek çok güzel android uygulamalara ulaşabilirsiniz. Üstelik kullanması oldukça basit ve size önerilerde bulunacak olan bir android markettir. Piyasada zaten google play gibi bir android market malesef yok.

Hem içerik bakımından hem de güvenlik açısından on üzerinden on verilebilinecek bir platformdur. İçerisinde kitaplar, filmler, uygulamalar, oyunlar vardır. İsteyenler hediye kartı satın alabilir. Kredi kartıyla alışveriş yapabilir. Editörün seçmiş olduğu uygulamaları yükleyebilir.

Google Play Yükle

Hatta isterseniz yeni çıkan ve yayımlanan android uygulamaları inceleyebilirsiniz. Sizin için uygun olanları akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Google Play hem masaüstünden hem de android işletim sistemi üzerinden kullanılabilinmektedir.

Ama önerimiz akıllı telefonunuzdan google play’i kullanmanızdır. Çünkü mobil cihazlara göre tasarlanmıştır. Masaüstü bilgisayar ile giriş yaptıgınızda çok fazla bi işlem yapamazsınız. Hatta uygulamaları da malesef indiremezsiniz.

Boyut:
7,2 MB

Ücretsiz indirmek ve kullanmak için tıklayınız:

İndir

Bir cevap yazın