Gta 5

Gta 5Çok Beğenilen Macera ve Aksiyon Oyunu: Grand Theft Auto V (GTA 5)

Rockstar Games’in piyasaya çıkardığı meşhur oyunlardan biridir gta. Bu oyun ise gta serisinin 5. versiyonudur. Gta 5 oyununun pc sürümünde iyi bi çözünürlük ve 4k özelligi vardır. Ayrıca saniyede hemen hemen 60 kare tazelemesi yapabilmektedir. Oyundaki maceraların geçtigi yerler Los Santos ve Blaine Country bölgeleridir.

Gta 5 Pc

Oyunu fare ve klavyenizle oldukça rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.  Oyunda gölgelendirici, mozaikleme, kenarları yumuşatma gibi 25 tane farklı ayar bulunmaktadır. Oyun içerisindeki yollarda araç ve trafik yoğunlugunu istediginiz gibi ayarlayabilirsiniz. Hatta şehirdeki insan sayısını bile siz belirleyebilirsiniz.

Gta 5 Yükle

Oyunun 3 tane monitör destegi vardır.  3d uyumludur ve tak, çalıştır kumandalar içinde destek vermektedir. Ayrıca isteyenler bilgisayarında gta 5 oynuyorken online videoda çekebilir. Yani oyun içerisinde yaptıklarını video’ya alabilir.

Grand Theft Auto V

Değerli ziyaretçilerimiz;  indirme linki steam’ın linkidir. İndirmeyi başarılı bir şekilde yapmak istiyorsanız steam‘ı bilgisayarınıza indirmeniz ve yüklemeniz gerekir. Çünkü gta 5 ücretli bir oyundur. Bu yüzden steam sitesine giriş yaparak, ücretini kredi kartıyla ödeyip satın almanız gerekmektedir.

Geliştirenler:
Rockstar North

Yayıncısı:
Rockstar Games

Oyunun çıktığı tarih:
14 Nisan 2015

İndir

Bir cevap yazın