Kategori arşivi: Oyun

Windows oyun paylaşımları. Pc için oyun indirme kategorisi.

Minecraft

Windows için Minecraft Oyunu

Minecraft YükleMinecraft’ta birçok şey inşa edin, oluşturun ve kendi bölgenizi istediginiz gibi yaratın.  Oyun’da hayal gücünü kullanarak iyi başarılar elde edebilirsin. Minecraft maceralarla dolu bir oyundur. Oyun lego’ya benzemekte ve bloklardan oluşmakta. Oyun içerisinde istediginiz gibi hareket etmekte tamamen özgürsünüz.  Oyun’da önünüze çıkacak olan materyalları toplayarak cephanenizi daha iyi hale getirebilirsiniz.

Okumaya devam et

Cs Go

Cs GoOyun Severlerin Vazgeçilmezi Counter-Strike: Global Offensive (CS GO) PC Oyunu

Silahla oynanan pc oyunu nedir denilince hemen herkesin aklına cs go oyunu gelmektedir şüphesiz. FPS oyunları arasında en sık oynanan oyunlardan biridir. Kısa bir süre önce cs go ücretli idi. İnsanlar ücretini ödeyerek steam üzerinden oyunu indirebiliyorlardı. Ama şimdi tamamen steam platformunda ücretsiz sunuluyor. Kısacası oyunu bilgisayarında oynamak isteyen herkes steam’dan indirip oynayabilir.

Okumaya devam et

Gta 5

Gta 5Çok Beğenilen Macera ve Aksiyon Oyunu: Grand Theft Auto V (GTA 5)

Rockstar Games’in piyasaya çıkardığı meşhur oyunlardan biridir gta. Bu oyun ise gta serisinin 5. versiyonudur. Gta 5 oyununun pc sürümünde iyi bi çözünürlük ve 4k özelligi vardır. Ayrıca saniyede hemen hemen 60 kare tazelemesi yapabilmektedir. Oyundaki maceraların geçtigi yerler Los Santos ve Blaine Country bölgeleridir.

Okumaya devam et