Minecraft

Windows için Minecraft Oyunu

Minecraft YükleMinecraft’ta birçok şey inşa edin, oluşturun ve kendi bölgenizi istediginiz gibi yaratın.  Oyun’da hayal gücünü kullanarak iyi başarılar elde edebilirsin. Minecraft maceralarla dolu bir oyundur. Oyun lego’ya benzemekte ve bloklardan oluşmakta. Oyun içerisinde istediginiz gibi hareket etmekte tamamen özgürsünüz.  Oyun’da önünüze çıkacak olan materyalları toplayarak cephanenizi daha iyi hale getirebilirsiniz.

Kendinize bir barınak yapmak için yani ev yapmak için büyük kütleleri parçalamalısınız. Evinizin içinin boş olmasını istemiyorsanız da ağaçları kesmelisiniz. Oyuna başladıgınız zaman arkadaşlar, elinizdeki imkanlar sınırsız olacaktır. Bu yüzden minecraft’ın tadını en iyi şekilde çıkarmanızı tavsiye ederiz.

Yalnız şunu önemle belirtmek isteriz. Minecraft dünyasında hayatta kalmak için çok fazla şeye ihtiyacınız olacaktır. Fakat ihtiyacınız olacak şeyleri malesef öyle hemen kolayca bulamayacaksınız. Bu yüzden oyunda özgürce dolaşırken size verilen zamanı iyi değerlendirmeye çalışın. Yoksa gece oldugunda saklanacak bir yeriniz olmaz ve kısa bir süre sonra ölürsünüz.

Son zamanların en başarılı, en popüler oyununu windows işletim sisteminde oynamak istiyorsanız aşağıdan pc için indirmeye başlayın.

Oyunu Üreten:
Mojang

Lisans:
Ücretli ve Demo

Dil Desteği:
İngilizce

İşletim Sistemleri:
Windows 10-8-7-Vista-XP

Boyut:
37.5 MB

İndir

Bir cevap yazın