Mozilla Firefox

Mozilla Firefoxİnsanlık için Yapılan Ücretsiz Web Tarayıcısı

Tarayıcı konusunda firefox’u seçerseniz en iyi seçimi yapmış olursunuz. Açık kaynak kod yapısına sahiptir ve oldukça esnek bir tarayıcıdır. Firefox şuan belkide hiç olmadığı kadar iyi. Ama geliştiricileri hala daha tarayıcıyı geliştirmekte, yeni özellikler eklemekte. Tarayıcının sekme özelligi sayesinde aynı anda birden fazla siteye göz atabilirsiniz. Firefox’un eklentileri, fonksiyonları ve pek çok özelligi emin olun kullanmaya başladıgınızda sizi cezbedecek.

Firefox son sürümüyle birlikte bir çok şeyi desteklemekte. Mesela bunlardan biri html5 uyumlulugu. Flash player olmadan youtube videolarını izletme gibi daha bir çok teknik özellikler yerini almıştır.

Mozilla Firefox Yükle

Şuanda sitelerin yüklenme hızı neredeyse çok az. Adres çubuguna girmek istedigimiz sitenin adresini yazar yazmaz direkt hızlı bir şekilde sayfayı yüklüyor. Aynı zamanda bilgisayarımızın kaynaklarınıda en az şekilde kullanıyor.

Şuanda google chrome ya da opera falan kullanıyorsanız pc’de. Alternatif olarak mozilla firefox tarayıcısınıda bulundurmanızı öneririz…

İndir

Bir cevap yazın