Skype

SkypeÜcretsiz Sesli İletişim Servisi

Skype, internet üzerinen sesli iletişim yaptıran ücretsiz bir servistir. Diğer skype kullanıcıları ile birlikte yazılı mesaj, sesli mesaj, görüntülü sohbet gibi şeyler yapabilirsiniz. Bunları yapmak içinde skype sizden ücret talep etmez. Her zaman skype’nin bu tür özelliklerini ücretsiz kullanabilirsiniz. Skype programı normal telefon numaralarını bile aramanızı sağlar.

Kullanıcıların birbirleriyle sesli iletişim kurabilmelerini sağlamak için VoIP teknolojisini kullanır. Ayrıca arama yapmak istediginiz bir telefon numarasını aramak için de ekstra birşey yapmanız gerekmez. Sadece numarayı yazıp, aramanız yeterli olur. Skype’i programını dogru kullanmak için ilk önce iletişim kurmak istediginiz kişinin skype adresini biliyor olmanız lazım. Ve onu skype kişi listenize eklemeniz lazım.

Skype Yükle

O kişi sizi kabul ederse ancak o şekilde onunla konuşmaya başlarsınız. Ayrıca skype platformlar arası çalışan bir programdır. Android, iOS, tablet, pc üzerinde kullanılabilinir. Tabi biz şuan size windows için olan ücretsiz skype programını sunmaktayız.

İndir

Bir cevap yazın